• Home Decor |

Strongwell Puit Joonis Mudel Joonis Arvandmed Nukk Kunstnike Sätestatud Tegevus Juhtida Kodu Kaunistamiseks Tarvikud Kingitus Desktop Mänguasjad

Märksõnad: võrgusilma joonis, tasakaal newton, puidust inimese, desktop comput, Puust Nukk, tina puidust laev, puidust kunsti mudelist, värvikas desktop tarvikud, home office kaasaegse decor, sõidavad laeva puidu mudel.

Toote Parameetrid: Nimi: Puust Mannekeeni Teenetemärgi Värv : Puit, Värv, Materjal: Puit Kogus: 1 TK Täpsustus: Kui Pilt Pakend: pappkarp + Vaht + Mull Kott Pakett sisaldab : 1 TK x Puust Mannekeeni Teenetemärgi Funktsioon: 1.100% Brand new ja kõrge kvaliteet! 2.Classic Cut stiili ja disaini. 3. Portreed nikerdatud puidust või väikesed asjad, kuju muud olendid on sageli kasutatakse, et kirjeldada ilme dementsus.Märkus: Tänu eri jälgida ja valguse mõju,tegelik värv võib-olla veidi erinev pilt värvi.Palun lubage 1-3 cm erineb tõttu käsitsi mõõtmine.

1. See kirje saadetakse teile hiljemalt 5 tööpäeva jooksul alates makse kinnituse (v.a riigipühad).

2. Aktsepteeritavad makseviisid: Praegu saab maksta kasutades Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi ja panga ülekanne.Rohkem makse valikud on saadaval www.ojakool.ee tulevikus.Edasiste maksete kohta küsimusi, siis palun vaadake thislink http://help.www.ojakool.ee/payment_method.html see aitab teil. 3. Pakett laeva nii kiiresti kui võimalik pärast oma makse, Postitus lennupostiga võtab umbes 20-45 päeva jooksul , mõned coutry võtab 20-60 päeva , EMS( 7-15päeva ) 4. Üldiselt on Enamik tellimusi töödeldakse jooksul 5-7 tööpäeva .Kuid viivitus tarne juhtuks, kui meie ladustamine muutus igal hetkel. 5. Rahvusvaheline transport on vaja pikka aega, palun ole kannatlik, me suletakse hooldus hiljemalt dünaamiline info, et pakk võib olla juhuslik kahju, sealhulgas lamedamad, ja isegi kadunud, palun aru!Kui sa ei saa oma paketi,või kui saadetis on kahjustatud,või on defektsed tooted, palume mõned pildid tõendina, kui tegelikult on tõsi, me saata uue toote teile.Mis tahes nõuded, palun andke meile enne paki saatmist, sest kui paki saatmine, ei saa me midagi muuta!Pakume tasuta shipping on Hiina post air mail, aitäh . 6. Sest pakkuda, hind on väga kallis, tavaliselt see ei ole väärt, et kaup tagastada, kui olete valinud vale suuruse või ei meeldi, tavaliselt me nõu te hoida seda, saate müüa oma sõbrale, või nagu kingitus saata oma sõbrad, tänan teid. 7.Me ei vastuta mis tahes kohandatud tollimaksu või impordi maksu.See on elementaarne kohustus, et kodanikud maksavad makse vastavalt kohalikele seadustele.Palun maksta tolli maks vastavalt kohalike poliitika.Aitäh! 8.Me ei jäta POSITIIVSET TAGASISIDET pärast makse.Palun võtke meiega ühendust kui te ei ole rahul ei ole toote pärast seda vastu võtta.Kõik emalls vastatakse hiljemalt 1 tööpäeva jooksul.Kui te ei saanud oma vastuse.palun uuesti saata oma emall ja me vastame teile võimalikult kiiresti.

• Toode: Uudne Käsitöö
  • Punkt: kodu kaunistamise tarvikud
  • Type2: Kujukeste
  • Pakett: Pappkarp + Vaht + Mull Kott