4HV210 Pneumaatilised kolme asendiga neli-viis käsiajamiga ventiil 4HV230-08 käsitsi sisse käsiajamiga tagurdamine mees reguleerventiili

Märksõnad: 4 asendiga lüliti, 6200 laagri, pneumaatilised solenoidventiil, pneumaatiline lüliti armatuuri, 5 kuidas pneumaatiline klapp, Laager 6203, pall karu, 6202 laagri, 4 pin-kood sisse, õhu valv.

Vaikimisi 8mm pistik, teisi pesa suurus 6mm/8mm/10mm, palun jätke messageProduct parameetrid:

Nimi: käsiajamiga ventiil

Mudeli seeria: 4HV

Töö keskkond: õhk

Töötemperatuur: 5-60°C

Omadused

1: standard spetsifikatsioon lõng, tihe ühendus, keeldus lekkida.

2: Väike hõõrdumise vastupanu, madala alates rõhk, pikk kasutusiga.

3: Uue ja parema käepide, paindliku juhtimise ja lihtne kontrollida.

4: õhu toru ühine on hea tihendus jõudlust ja on lihtne koost lahti võtta.

Umbes laevandus 1. Ülemaailmne transport. (välja arvatud teatud riikides ja APO / FPO) 2. Pärast seda, kui makse on kinnitatud, tellimus töödeldakse ajal. 3. Me ainult laeva kinnitas, et aadress.Oma tellimuse aadress peab sobima teie merevedude aadress. 4. Kuvatav pilt on mitte tegelik projekti ja on ainult illustratiivsed. 5. Teenuse transpordi ajal on ette nähtud vedaja, välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal.Tarneaeg võib varieeruda, eriti pühade ajal. 6. Kui te ei ole saanud kauba selle aja jooksul, võtke palun meiega ühendust.Me jälgida kaupade ja vastame teile nii kiiresti kui võimalik.Meie eesmärgiks on rahuldada meie klientide! 7. Tänu varude staatus ja ajalisi erinevusi, me valida, laeva meie esimene vaba lao puhul, kiire tarne. 8. Meie müüja ei kanna imporditollimakse ja ostja on selle eest vastutav.Mingit poleemikat põhjustanud see on põhjendamatu.Umbes tagasisidet, Kui olete rahul meie toodete, palun andke meile 5 tähte.Teie rahulolu ja positiivne tagasiside on meile väga oluline.Kui olete rahul meie projektide ja teenused, palun jätke positiivset tagasisidet ja lisa 5 tärni.Kui teil on küsimusi meie projekti või teenust, võtke meiega palun ühendust enne lahkumist negatiivset tagasisidet.Teeme oma parima, et lahendada mis tahes probleemi ja pakkuda teile parimat klienditeenindust.Pärast makse, me anname teile positiivset tagasisidet.Kui te ei ole rahul toote, võtke ühendust meie klienditeenindusega.Me säilitada kõrge kompetentsuse ja püüdma 100% kliendi rahulolu!Tagasiside on väga oluline, Me palume teil meiega ühendust võtta kohe, enne kui nad annavad meile neutraalne või negatiivne tagasiside, et saaksime lahendada teie probleemi rahuldavalt.Kui me ei tea, see on võimatu, et lahendada probleem!Tulu-ja tagasimaksed 1. Alates päevast, siis on 7 päeva jooksul, võta meiega ühendust ja on 30 päeva aega, et see tagasi.Kui sa ise seda punkti rohkem kui 7 päeva, siis peetakse kasutada ja me ei saa tagasi või asendada mõnda punkt teiega.koos erandeid ei tehta!Laevanduse kulud kannavad mõlemad ostjad ja müüjad. 2. Kõik tagastatud tooted peavad olema originaalpakendis, ja sa pead andma usa shipping tracking number, konkreetset põhjust tagasi, ja oma tellimist number. 3. Me toetuse oma täieliku võitnud summa pärast algse üksuse ja pakendi sealhulgas kõik komponendid ja tarvikud.Nii ostja ja müüja tühistada www.ojakool.ee tehingu.Alternatiivina võite valida, et asendada.

• Brändi Nimi: JZN
  • Tüüp: Ventiilid

Yani 10ma
2021-01-11