10tk/palju Aku Tagasi ja Kate Samsung Galaxy Xcover 2 GT-C3350 Aku Korpus tagakaas

Märksõnad: garfield telefon, lg v35 pluss, etui samsung galaxy xcover 2, dual sim, ostan samsung galaxy xcover 2, maxvi, pda samsung galaxy xcover 2, s7710, põhi mobiiltelefoni, konka ekraan.

Toote Kirjeldus: 100% Brand New & Eluaseme Tagumine Paneel, Aku Tagaukse Naha Puhul Kaas Asendamiseks .Seda kasutatakse, et Asendada oma purunenud, pragunenud ,märgistatud Aku Tagasi Ukse Kate, Tee oma Telefoni uute nagu enne.Iga ese on kontrollitud ja heas enne shipping.

Pakett Inlucded:

10 X Aku Kate Meie Professionaalne Pakett ja Vahendid(Reaalne PicturesTakes)

Tasumine

* Võtame AliPay.

* Me ainult laeva kinnitas sätestatud aadressil www.ojakool.ee.

Tagasi

1. Kõik tooted on veetud www.ojakool.ee Seista Shipping ,Epacket või tähitud lennupostiga Hiinast.

2. Palun lubage kuni 72 tunni ettevalmistamine shipping.Kohta tavaliselt, saadame paki 48 tunni jooksul, kui me saime makse.

3. Pakume saadetise kombineerida, et ostja, kellele tellitud rohkem kui üks esemed kui aega samas kohas, et salvestada osa postikulu.

4. Me ei vastuta punkt kahju, sest vale või kätte toimetamata aadress.

Klient Servise

* Kui avastate toote puuduse tootmisest või kahju, palun võtke minuga ühendust 7 päeva jooksul saanud oma kauba korraldada seda.ja me teeme oma parima, et sa rahul.

Kui me ei saa, lihtsalt maksma laeva üksus (t) tagasi, ja me teile täielikult tagasi oma algse ostuhinna kaudu ettevõtte kontroll, ei sisalda merevedude kulusid.

* Kõik kaubad tuleb tagastada "nagu uus" seisukorras originaalpakendis ja sisaldavad kõiki tarvikuid.Tooteid tagasi vigastatuna tagastatakse kliendile ilma vahetamist või raha tagastamist.

Me ei vastuta mis tahes kaupu, mis ei saa või, et ei tagastata vastavalt järgmistele tingimustele:

A) Me ei vastuta mis tahes kahju posti kui tagasi tagastatud kauba.

B) Kaup peab olema nõuetekohaselt pakendatud ja kindlustatud vedaja täies mahus osta.

C) mis Tahes tagastatakse esemed, mida on mingeid märke kuritarvitamise või tahtlik kahju ei anta ja tagastatakse saatjale kell saatja kulud.

Täname austus nende tagasipöördumise poliitikat, et me saaksime jätkuvalt tuua suuri toodete www.ojakool.ee!

Tagasiside

1) Kui teil on küsimusi, Palun võtke meiega kaudu www.ojakool.ee sõnumile või meie klienditeeninduse e-posti teel .palun teatavaks, et e-kirjad on vastas meie klienditeeninduse ametnikud Mon. - Reede. 09:00 - 23:00 (Välja Arvatud Riiklikel Pühadel)

2) võib eeldada, et saada vastus, et teie päringule 24 tunni jooksul. (Väljaarvatud Nädalavahetustel ja riigipühadel)

Tagasiside on oluline meie kõigi osalevate www.ojakool.ee!Me ei jäta sind positiivse tagasiside pärast oma puhkust meie jaoks.

3) Jättes Negatiivset tagasisidet või Netural Tagasisidet ei ole kunagi hea viis, et lahendada probleem .

Me hightly on hea meel, et saate meiega ühendust enne teie lahkumist Negatiivset tagasisidet või Neutraalne tagasiside .Me püüame oma parima, et aidata teil lahendada oma probleeme nii kiiresti kui võimalik.

*Kliendi rahuldav on meie eesmärk!Me hindame teie tagasisidet, siis Palun jäta ka tagasiside meie eest, kui olete saanud toode, Me käsitleme teile sama teed.Kui teil on küsimusi, Palun võtke meiega ühendust.

• Brändi Nimi: RTBESTOYZ
  • Mudeli Number: Samsung Galaxy Xcover 2 GT-C3350
  • Materjal: Plast
  • Ühilduva Samsung Mudel: Galaxy S