• Pulmad & Sündmused |

TOPQUEEN Pruudi Kleit Rihmad smaragdroheline Rhinstone Vöö Ametlik Vöö Naiste Pulm Teenetemärgid Lindi Vöö Sädelevat Vöö S466

Märksõnad: beaded pulm vööd, kleit y2k, kleit wed, pruudi poole, emellished pruudi vöö, aafrika dashiki maxi kleit, pidulik pulm teenetemärgid, vöö naine, pruudi peakatet, home decor.

Omadused:

1.Tüüp: Turvavöö 2.Sisustus suurus:3.2 CM*41CM/1.26*16.14 AASTAL 3.Lint:2*275cm/0.78*108.26 AASTAL 4.Värvid:20 värvi saab valida lindi värvi valikud või pilte.

1.Kui meie toodete sind täidetud või kui soovite, saate klõpsa kirje Südame-kujuline märk, et lisada soovide nimekirja või kaudu Facebook VK ja muud sotsiaalse tarkvara jagada oma õnne oma sõpradele.Me oleme läbi kuidagi, et sulle on rohkem allahindlusi kui sa järgmise järjekorras. 2 .Teie rahulolu ja positiivne tagasiside on meile väga oluline.Palun jätke positiivset tagasisidet ja 5 tähte, kui sa oled rahul meie projektid ja hooldus.Kui teil on küsimusi meie projektide või teenuste kohta, vastake võtke meiega ühendust.Teeme oma parima, et lahendada mis tahes probleemid koos parima klienditeenindusega.Loodame, et kõik saab olema suurepärane shopping minu pood!Me toetuda meie klientide rahulolu, et olla edukas.Seega, teie tagasiside on meile väga oluline, kui olete rahul meie toodete või teenuste kohta, palun andke meile positiivset tagasisidet, tänan sind nii palju!Kui te ei ole rahul oma tellimus, võtke meiega palun ühendust enne lahkumist negatiivset tagasisidet.Me saame teha koostööd, et lahendada kõiki probleeme.Palun võtke meiega ühendust enne lahkumist neutraalne (3 tärni) või negatiivne (1-2 star) tagasiside.Püüame seda probleemi lahendada, teile õnnelik shopping meeleolu.Aitäh! 3.Loodame väga, et saate lisada mõned fotod tagasisidet.Jaga oma ilu ja õnne, et inimesed üle kogu maailma.Täname toetuse.

Pulm Vöö

pulm kleit, vöö vöö,pulmad vöö vöö,pearl vööd kleidid,sädelevat vöö,elevandiluu pulma vöö,vööd kleidid,rhinestone vööd naistele,elevandiluu pulma vöö,raami pulm kleit,pärlitest vöö,beaded pruudi kleit vöö,crystal vöö pulm kleit, pearl vöö pulm kleit,Lill vöö pulm kleit,vöö tarvikud pruut crystal ,suur pruudi vöö,crystal lindi sisekujundus,tooli raami,bachelorette pool vöö,käsitöö pruudi tiiva kristall,Ametlik vöö

• Sobib: Pruutneitsi/Pruut/Õde/Tüdruk/Pulm Tunnistaja

2020-09-23
Matheus Man
2020-08-18
При выборе цвета не где не указано что меняется только цвет лент, а сам пояс так и остается зеленым.
Cahs 2009
2021-01-13
Incredibly ornate and beautiful! Excellent purchase, I love it! Highly recommend seller and will order more from them. Very very happy!
Slimsbot
2020-11-19
Satisfied!! Fast shipment and product same as picture!
Amylouise
2021-02-05
Very fast shipment, same as described. Satisfied!

OLOMLB Pulm Vöö Sädelevat Rhinestone Pulm Vöö Õhuke Vöö pikk Kitsas Pulmad Kleit ja Tarvikud Laos Pruudi Aknatiiva OLOMLB Pulm Vöö Sädelevat Rhinestone Pulm Vöö Õhuke Vöö pikk Kitsas Pulmad Kleit ja Tarvikud Laos Pruudi Aknatiiva kirjeldus: 1. Sobib rahvas: brides, bridesmaids, vastuvõtva ja ametlik kord tarvikud. 2. Funktsioon: kaunistada oma pulmas kleit, kleit jne... 3. Valida erinevate collocations, et esile tõsta teie üllas temperament ja unikaalne stiil.funktsioon: 1. Tüüp: Mood vöö 2. Värv: värvi lint on erinevad, ja te
Elegantne Pruudi Ripskoes Sinine Kalliskivi Elastne Pits Ripskoes Seksikas Reie Ringi Kõnniteed Cosplay Pruutneitsi Kleit Pulm Tarvikud KG08 Elegantne Pruudi Ripskoes Sinine Kalliskivi Elastne Pits Ripskoes Seksikas Reie Ringi Kõnniteed Cosplay Pruutneitsi Kleit Pulm Tarvikud KG08 Ilus ja armas ripskoes määrata, Elastne sulgemise Kogus : 2 tükki, pulm hommikumantlid.Materjal: Pits + Kunstlik Gemstone O ccasion : pits hommikumantlid on ideaalne pulm, pidu, cosplay ja kõnniteed.Suurus: B etween 15.7 -21.7 (40cm-65cm) terve ring.Vali õige suurus pärast meie mõõte-õpet.Omadused:
5yard Rose Gold Crystal Rhinestone Sisekujundus Teenetemärgi Kett Kristallid DIY Käsitöö Pulmakleidid Vöö Ehted Kaelakee 1).Toote Nimi:Vaba laeva 5yard/palju Rose Gold rhinestone Sisekujundus Silmadega prügikasti raputas kett cyrstal Banding pruudi applique Raud pulmad kleit teenetemärgi 2).Materjal: Rhinestone + Vask 3).Suurus: pikkus on umbes (5 Jardi) laius on umbes 2cm, see on meede, mida käsi, et seal on väike viga. 4).Värv : Kuldne või Roosa Kuld või Hõbe Baas, Crystal korrastamist kett, nagu pildi,see on tehtud reaalne