Baby Pudipõlled Sall Väikelapse Puuvill Kolmnurk Rätik Sülg Rätik Lutt Clip Kett Talvel Tutt Sall Baby Tooteid 0-12 kuud

Märksõnad: 3m n95, beebi riiet sünnid, foulard kolmnurk, babi punkt, töö pudipõlled, laste sall, tipis baby girl, trakside räni, kapuutsiga rätik, tüdruk beebi rinnatüki.

Tehnilised andmed: Toode: kolmnurk rinnatüki Vanus: 0-12 kuud Suurus: 25*43cm Liik: 7 stiile valida Kaal: 53.1 g Pakend :1 set Omadused: Veekindel materjal, hoiab teie beebi värvida oma riideid ajal söömine või joomine.Pehme materjal on väga kena, et teie beebi nahka.Asendamatu toode teie last.Märkus: Palun lubage natuke erinevus on tingitud valguse ja ekraan.Täname oma arusaamist.

Lahendus moodul Q: Kas teil on tõend, et teie hambaravi geel tooteid?A: Jah, kallis, Meie ja silikoon tooteid: FDA / BPA Vaba / EN71-3 / Austraalia Standardi Sertifikaat ......Q: Kui kaua see aega võtab, et saada paketi pärast pakett saadetakse?A: DHL / UPS / Aramex umbes 8-10days.Fedex umbes 3-5days.www.ojakool.ee Standard Shipping umbes 25-45days.Hiina Post Tavaline Väike Pakett Pluss umbes 45-60days.Q: Kas teil on tehases?A: Jah, kallis, meil on kõige professionaalne hambaravi želatiin meeskond Hiinas, ja me disain ja müüa oma tooteid.Ja me võtame klientide toodete, nagu brändi kohandamine, baby personaalse kohandamine, toote kohandamine ...Q; Kui me saame saavad paketi?E-packet: üle 25 päeva Ekspress: 8-10days Fedex IP: 3-5days www.ojakool.ee Standard Shipping: üle 25 dryas Hiina Post Tavaline Väike Pakett Pluss: 45-60days Kui sa rohkem teada selle kasutamine ja kohandamine hambaravi geel tooted, siis võib alati võtke meiega ühendust, ootame sinult.Aitäh.

• Muster Tüüp: Tahke
  • Spetsifikatsioon 1: beebi põll
  • Mudeli Number: Beebi Rinnatüki
  • Toote Tüüp: Pudipõlled & Burp Pajalapid