• Avaleht |
  • mall |
  • SparkFun FTDI Põhi-Breakout - 3.3 V DEV-09873 DEV-09873 Liides Arendamise Vahendid FTDI Basic Breakout 3.3 V

SparkFun FTDI Põhi-Breakout - 3.3 V DEV-09873 DEV-09873 Liides Arendamise Vahendid FTDI Basic Breakout 3.3 V

  • (0 Kommentaarid)
On laos

Märksõnad: ftdi usb, ft232, ft232rl usb, ttl ftdi usb, ft232rl ftdi, gameboy klaas, game boy micro emaplaadi, ft232rl ftdi usb, oluline ssd, oluline ddr4.

€12.43

Sa annad meile sõnumi, siis peame teadma, tarneaeg esimese korraga vastata

Kirjeldus: See on uusim läbi meie .Me nüüd kasutada SMD 6-pin header põhjas, mis muudab väiksem ja kompaktsem.Funktsionaalsus on jäänud samaks.

See on põhiline breakout pardal FTDI FT232RL USB-serial .Kui pinout selle juhatuse sobib FTDI kaabel koostööd euroopa liidu ja kloonitud 3.3 V lauad.Seda võib kasutada ka üld-serial rakendused.Peamine erinevus selle pardal on, et see toob välja SAMMASTE pin-erinevalt RTS pin FTDI kaabel.SAMMASTE pin-kood võimaldab suunata auto-reset, kui uus Eskiis on alla laaditud.See on tõesti tore omadus on ja võimaldab eskiis alla laadida ilma vajuta reset nuppu.Selle pardal on auto lähtestage kõik pardal, mis on reset pin tõi välja, et 6-pin pistik.

Sõrmed märgistatud BLK ja GRN vastavad värvilised juhtmed FTDI kaabel.Must juhe FTDI kaabel on GND), roheline on SAMMAST.Kasutage neid BLK ja GRN sõrmed viia FTDI basic juhatus oma eesmärgi.

Seal on plusse ja miinuseid, et FTDI Kaabel vs FTDI Põhi.Selle pardal on TX ja RX Led, mis võimaldab teil tegelikult näha serial liikluse Led kontrollida, kui juhatus töötab, aga selle pardal nõuab Mini-B kaabel.FTDI Kaabel on hästi kaitstud elemente, kuid on suur ja ei saa olema haaratud projekti nii lihtsalt.FTDI kasutusotstarve SAMBASSE põhjustada riistvara reset, kus FTDI kaabel kasutab RTS signaali.

Selle pardal oli mõeldud selleks, et vähendada kulusid arengut ja suurendada kasutusmugavus (auto-reset funktsioon kivid!).Meie Pro ja LilyPad lauad kasutada seda tüüpi pistik.

Märkus: Me ei tea, palju te eelistate microUSB üle miniUSB.Mitte kunagi hirmu, oleme saanud teie hõlmatud!Tutvu meie oma mikro-FTDI peab!


  • Brändi Nimi: Lennata mõtlesin, Dili-Aasia
  • Mudeli Number: x

Kommentaarid

Lisa arvustus

Kirjutage arvutus!:

Nimi:

e-kiri:

Seotud tooted

STANSTAR Bracket Omaniku Google ' i Pesa WiFi Ruuter ja Süsteemi Ruumi Kokkuhoiu Omanik Ilma Räpane Juhtmed või Kruvidega(UK-Pistik) Omadused: 1. Kõrge Kvaliteet - Vastu on kõrge kvaliteediga materjal, firma wall mount Google Pesa WiFi Ruuteri, et sa ei vaja; 2. Ideaalne Suurus Kohandatud disain Google Pesa WiFi 1 pack/pack 2/3 pack, seal on alati üks, et soovite; 3. Elegantse Disainiga - Tundub hea kõikjal,elegantne otsin teeb oma kodus enam kena ja puhas; 4. Lihtne paigaldada - Installib umbes 10 sekundi jooksul ja ei vaja tööriistu
€10.77 €9.69
10tk/set Mitmeotstarbeline Ühe Topelt Viie auguga pikendusjuhet Kaabel vedru Tõmmitsad USB Laadija Omanik Korraldaja kinnitushaak Kirjeldus: Toote nimetus: Silikoon Kummist Kaabel Traat Korraldaja Klambrid Värv: must/valge/roheline/roosa Materjal: Silikoon Vedru stiilis: lihtne Kohaldatakse toodete suhtes: Üld - Omadused: 1.Hoia Oma Kaablid puhas ja heas korras 2.Sobib kasutamiseks Kodus või Kontoris 3.Mugav, kompaktne ja nutikas disain 4.Liim toetus lihtsalt jääda oma nõutav pindala 5.Silikoon
€3.80 €2.85
Tasuta kohaletoimetamine Hea katse T-CON juhatuse 50T11-C02 T500HVN05.0 CTRL BD ekraani UA39F5088AR Kõige HDD lauad on unikaalne BIOS(ROM või NVRAM kiip), mis sisaldab unikaalset andmetele juurdepääsu HDD süsteemi valdkonnas.Kui BIOS teave ei ole kooskõlas teie HDD, ei ole nii, et loe HDD andmed.Selle tõttu me peaksime kasutama originaal PCB on BIOS-i, kui me swap PCB.BIOS-I KIIP VAHETADA EI TOHI.Enne ostmist, palun loe: 1) See on lihtsalt PCB (trükkplaadid), mitte kogu kõvaketas; 2) PCB pardal number on trükitud laual, mitte
€5.69