8pcs/set 1 Gallon Taimsete Jää Taim Mull Kott Extractor Kit Filter Kott Kaevandamise Kotid, Vajutades Ekraani ja kandekott

Märksõnad: kott hash, live taim, kaevandamise kotid, süsiniku filter kasvada telk, led-paneel ekraani, kasvavad seened, ta kasvab kott, calathea, ergo kasvada kott, extractor taim.

Omadused:

Kotid on märgistatud ja värv kodeeritud, mis vastab micron reiting: Lilla-25 mikronit, Valge-45 mikronit, Kollane-73 mikronit, Must-90 mikronit, Oranž-120 mikronit, Punane-160 mikronit, Roheline-190 Mikronit, Sinine-220 mikronit) ja 20*20 vajutades ekraani-25 mikronit.

Kasutades 1-gallon ämbrid või tünnid.

Valmistatud vastupidav, veekindel kaetud nailon materjal, millel on sisseehitatud paindlik juhe siduv täidetud kott.

Kott määrata, sealhulgas 8pcs 1 gallon filter kotid.

Sisaldab ladustamise kott, et hoida neid organiseeritud ja puhtad, kui ei kasuta.

Töötab hästi kaevandavad õli, mis on saadud mis tahes maitsetaimed.

Tehnilised andmed:

Materjal: Nailon

Kogus: 8pcs

Värv: Lilla, valge, kollane, must, oranž, punane, roheline, sinine

Micron Reiting: 25, 45, 73, 90, 120, 160, 190, 220

Vajutades Ekraani Suurus: 20 * 20cm / 7.87 * 7.87 aastal

Elemendi Suurus: 29 * 15.5 cm / 11.42 * 6.10 aastal (H*D)

Pakendi Kaal: 585g/ 20.65 oz

Pakendi Suurus: 21 * 17 * 9cm / 8.27 * 6.69 * 3.54 aastal

Pakett Nimekiri:

8 * Kott

1 * Vajutades Ekraani

1 * Kasutusjuhend(Inglise Keeles)

1) Me aktsepteerime, Alipay, West Union, LS.Kõik suuremad krediitkaardid kaudu turvaline makse protsessor, TINGDEPOSIIDILEPING.

2) Tasumine peab toimuma 3 päeva jooksul tellimuse.

3) Kui te ei saa kassasse kohe pärast enampakkumise sulgege, palun oodake paar minutit ja proovige uuesti Maksed tuleb sooritada 3 päeva jooksul.

1. WORLDWIDE SHIPPING. (Välja arvatud mõned riigid ja APO/FPO)

2. Tellimused töödeldud õigeaegne pärast makse kinnitamist.

3. Me ainult laeva kinnitas, et aadressid.Oma tellimuse aadress PEAB sobima teie Merevedude aadress.

4. Pilte näidanud ei ole tegelik objekt ja on oma viide ainult.

5. TEENUSE TRANSIIDI AJAL on ette nähtud vedaja ja välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal.Transiidi tähtaegu võib varieeruda, eriti pühade ajal.

6. Kui te ei ole saanud oma saadetise 30 päeva jooksul alates makse, palun võtke meiega ühendust.Me jälgida saadetise ja saan tagasi teile võimalikult kiiresti vastuse.Meie eesmärk on kliendi rahulolu!

7. Tänu varu seisund ja ajalisi erinevusi, me valida, laeva oma kauba meie esimene vaba lao puhul, kiire tarne.

8. Tarneaeg:

1. Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi.Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja ME EI saa anda TEILE TAGASTAMIST VÕI ASENDAMIST.EI ole ERANDEID!Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole.

2. Kõik tagastatud tooted PEAVAD OLEMA originaalpakendis ja sa PEAD ANDMA usa shipping tracking number, konkreetset põhjust tagasi, ja oma po#.

3. Me toetuse OMA TÄIELIKU VÕITNUD PAKKUMISE SUMMA saamisel punkt selle algne seisukorras ja pakendamise kõik osad ja tarvikud kaasas, PÄRAST NII Ostja kui ka Müüja tehing tühistada alates www.ojakool.ee.VÕI võite valida, kas vahetada.

4. Me kandma kõik laevaliini kulud, kui toode(t) on (on) ei reklaamitud.

1. 12 kuu Tootja Garantii, defektiga kaupade (välja arvatud esemed, kahjustatud ja/või väärkasutuse pärast selle kättesaamist).Tarvikud tulevad koos 3-kuulise garantii.

2. Puudusega objektid PEAVAD OLEMA esitatud ja tagasi garantiiperioodi jooksul (ja originaalpakendis, kui võimalik).Teil tuleb meile ütlema, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number.ME EI PARANDA VÕI ASENDA ESEMED AEGUNUD GARANTII.

Te nõustute, et kõik eespool loetletud poliitika tellimisel www.ojakool.ee!

Oleme seadnud endale kõrged standardid tipptaset ja püüdma 100% kliendi rahulolu!Tagasiside on väga oluline, Me nõuda, et te meiega vahetult ENNE sa annad meile neutraalne või negatiivne tagasiside, et meil oleks võimalik rahuldavalt lahendada oma probleeme.

See on võimatu, et tegelda küsimustega, kui me ei tea nende kohta!

• Mudeli Number: Filter Kott
  • Materjal: Nailon
  • Tüüp: Kasvavad Kotid

Funtimeclt704